Akop Szostak

Campion European la Juniori in 2009, Locul II la campionatul de bodybuilding al Poloniei

Bionic Body

2016
Locul I – Cupa Germaniei Loaded
Locul I – Top de Colmar Franta

Daniel Weichel

VICTORII:31
INFRANGERI:8
MECI EGAL:0

Dragos Syko

– WBFF Londra, noiembrie 2014 – Locul IV la Muscle Model
– Hercule Olimpia 2015 – Locul I la Muscle Model
– WBFF Londra 2015 – Locul III la Muscle Model

Ellen Berg

Primavara 2015
Locul I si campioana generala la Cupa Loaded, Norvegia
Locul I si locul II general la Grand Prix Oslo, Norvegia

Florian Poirson

Campion la IFBB Franta, juniori, +80 kg
Calificat la Arnold Clasic Europe 2016

Henny Seroeyen

Educat in diverse stiluri de arte martiale.

Pasiune pentru sport mai multa decat pentru fitness sau arte martiale.

Joanna Jedrzejczyk

Prima femeie poloneza in cea mai mare si mai prestigioasa organizatie MMA din lume – UFC.
De 6 ori Campioana mondiala, de 4 ori campioana europeana si de 5 ori campioana in Polonia la Muay Thai.

Kamyla Porczyk

2012
Castigatoare MMA TKO – Jana Wagenhuber (Germana)

2010
Miss Univers Fitness 2010 in Grecia (Katerini)

Karolyna Kozela

Karolina a fost membra mai multor cluburi, printre care: PUKS Bartek, Cracovia Construction, RMF FM si in finalKarola Racing team.

Katarzyna Dziurska

Din anul 2015 este un participant activ in NAC, WBBF-WFF, WPF categoria figure fitness

Szymon Lada

2015
Campion mondial, categoria: 95 kg
Castigator Cupa Poloniei, categoria: + 90 kg
Grand Prix Pepa, locul II, categoria: + 90 kg

Maciej Jewtuszko

Este un luptator care poate da dovada de un balans extraodinar in MMA. Este de asemenea campionul Poloniei la Thai Box.

Marius Pudzianowski

2009
Locul VIII- editia a V-a: Pojedynek Gigantów [Duel of the Giants], Łódź (injury)
Locul I – Campion European Strongman 2009, Bartoszyce

Mike Stachurski

Din 2013 participa regulat la competitii organizate de Pure Elite, WBFF, WPF, UKUP, IFBB in Europa

Murat Demir

EM Serbia, Novi Sad (IFBB) Clasic Bodybuilding: Locul I
WM Spania ,Madrid (IFBB) Clasic Bodybuilding: Locul III

Natalia Gacka

Campionatul de Junioare din Polonia (Silueta Fitness) – Locul I
Campionatul de Junioare din Polonia (Silueta Fitness) – Locul I (Ungaria)

Nathalia Melo

2012 – Locul I la IFBB PRO MS, BIKINI OLYMPIA
2011 – Locul I la IFBB

Oleg Annisimov

Arnold Clasic in Madrid – Locul I
Campionatul European – Locul I

Robert Lukas

Campion al Poloniei – Clasa 4 pentru cursa de anduranta 2009
Campion al Poloniei – Clasament general din Grand Prix al Poloniei 2007

Rodi Bodrug

Campioana Europeana
Campioana mondiala la fitness
Atleta bikini-fitness a anului – Suedia

Sylwia Szostak

Castigatoare a medaliei de aur in concursul de dans al majoretelor din cadrul campionatului de dans polonez
Antrenor personal – FIT MOTIVATOR

Razor Rezanand

Farid Berlin

Mario Schalfzahl

Marius Dohne

Sebastian Risch

Edwin Narnor

Jenna Limerick

Denis Gusev

Horst Wetterau

Lukasz Kurowski

Stephan Putz